Tubing

Facebooklinkedinmail

Всесезонный Тюбинг на Ореховой горке – это аттракцион для катания на ватрушках с горок, которые представляют из себя надувную камеру и специальный чехол.

Зимой на тюбингах все катаются с снежной горки, но в летний период зимние аттракционы недоступны.

Теперь и в летний период можно покататься на ватрушках, ведь на Ореховой горке открылся всесезонный тюбинг.

Трасса покрыта специальным искусственным материалом, таким же безопасным и скользким, как настоящий снег!

На тюбинге Аккекюла удобная, а главное безопасная платформа для подъема пешком, протяженностью 100 метров, что даёт возможность получения физической нагрузки каждому катающемуся.

Тюбинг работает:

Суббота с 12:00-21.00

По предварительному бронированию, для групп более 10 человек, тюбинг работает в согласованное время вне расписания.

Стоимость:1 съезд/ 1 евро

3 съезда/2 евро

7 съездов/ 5 евро

Группам (до 19-ти лет) более 10-ти человек 1 евро /1 ватрушка/1 час.

Если вы не знаете, что подарить другу, родственнику и т.п., но хотите оригинальный подарок, то в наличии имеются подарочные карты стоимостью 6 евро, которая действует 10 съездов.

Тюбинг построен в рамках проекта «Поддержка регионально-спортивных центров 2019-2022» при поддержке Министерства культуры Эстонии и города Нарвы.

Приходите насладиться Тюбингом 365 дней в году!

Äkkeküla aastaringne Tubing on atraktsioon mäest alla sõitmiseks rõngastega, mis kujutavad endast spetsiaalse pealiskattega täispuhutavat kaamerat.Talvel sõidetakse lumerõngastega lumerajal, kuid suvehooajal ei ole talvised atraktsioonid kättesaadavad.Nüüd võib ka suvel rõngastega sõita, kuna Äkkekülas avatakse aastaringne tubing.Rada on kaetud spetsiaalse kunstmaterjaliga, mis on sama ohutu ja libe, nagu tõene lumi!Äkkeküla tubingu territooriumil on mugav ja, mis on oluline, ohutu 100 meetri pikkune plats jalgsi ülesminekuks, mis võimaldab igal sõitjal füüsilist koormust saada.

Tubing töötab: Laupäeval 12:00-21:00

Eelneval broneerimisel üle 10-liikmelistele gruppidele töötab tubing kooskõlastatud ajal ajakava väliselt.

Maksumus:• 1 sõit/ 1 euro

• 3 sõitu/2 eurot

• 7 sõitu/ 5 eurot

Gruppidele (kuni 19-aastatele) üle 10 inimese – 1 euro /1 rõngas/1 tund.Kui Te ei tea, mida sõbrale või sugulasele kinkida, kuid soovite teha originaalset kingitust, siis meil on olemas kinkekaardid maksumusega 6 eurot, mis annavad 10 sõitu.Tubing on ehitatud projekti «Regionaalsete tervisespordikeskuste toetamine 2019-2022» raames Eesti Kultuuriministeeriumi ja Narva linna toetusel.

Tulge tubingut nautima 365 päeva aastas!